ΖΗΤΗΣΗ : VMU για Dreamcast και Controller

dR_wH0

Solder Noob
Staff member
Reaction score
1,894
Έβαλα μπρός το Dreamcast που μου έχει χαρίσει ο αγαπημένος βαμπίρ μου και......τα σπάει! Αλλά δεν έχω VMU ούτε 2ο controller!!

Όποιος έχει κάτι απο αυτά και μπορεί να το αποχωριστεί με το αζημίωτο, θα εκτιμηθεί δεόντως η προσφορά του στην ψυχο-θεραπεία μου!

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων!

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
6,001
Άψογα !!!!! Το έβαλες σε VGA ή σε τηλεόραση;

dR_wH0

Solder Noob
Staff member
Reaction score
1,894
Σε VGA με το μαγικο ανταπτοράκι σου και έξοδος ήχου με καλώδιο στο σουπερ ηχειάκι μου :)

dR_wH0

Solder Noob
Staff member
Reaction score
1,894
Ακόμα τίποτα απο κανέναν ; Έχω την αίσθηση τελικά οτι είμαστε περισσότερο home micro geeks εδώ μαζεμένοι παρά κονσολάδες! We have to remedy that!!!!

dR_wH0

Solder Noob
Staff member
Reaction score
1,894
Shameless BUMP!!!!! Κανείς τπτ ;

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
6,001
Mon pauvre ami :sneaky:...φαίνεται ότι οι (τυχεροί) κάτοχοι Dreamcast δεν είναι διατεθειμένοι να αποχωριστούν ούτε βίδα από τα πολύτιμα αποκτήματα τους! Μη κοιτάς εμένα που σε νοιάζομαι και σε πονάω! :lol::p:D

dR_wH0

Solder Noob
Staff member
Reaction score
1,894
Γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!

Seaside

Retro Member
Reaction score
83
Ασε να ψάξω αλλα δεν υπόσχομαι. Νομίζω τα είχα δώσει ολα. Για VMU ΑΝ ΒΡΩ στη χαρίζω. Για χειριστήριο μπορω να σε βολεψω.

Αλλα είναι καινούριο να ξέρεις.

dR_wH0

Solder Noob
Staff member
Reaction score
1,894
Ασε να ψάξω αλλα δεν υπόσχομαι. Νομίζω τα είχα δώσει ολα. Για VMU ΑΝ ΒΡΩ στη χαρίζω. Για χειριστήριο μπορω να σε βολεψω.

Αλλα είναι καινούριο να ξέρεις.

Thanks man! Ξέχασα να ενημερώσω οτι VMU τελικά μου χάρισε ο @amiga500fan απο το retroclub!