ΜΟΝΤΕΛΙΣΜΟΣ!

dR_wH0

Solder Noob
Staff member
Reaction score
1,889
Ε πραγματικά βγήκε απίστευτη η θάλασσα. Ειλικρινά δεν περίμενα τέτοιο αποτέλεσμα! :clap: :clap: :clap:

amiga500fan

Retro Addict
Reaction score
10
Mιχάλη πραγματικά η θάλασσα και ο κυματισμός είναι πολύ ρεαλιστικά, πρέπει να το ομολογήσω ότι είσαι μεγάλο ταλέντο.Respect.

A

Anonymous

Guest
ευχαριστώ παιδιά για τα καλά σας λόγια.... ;)

A

Anonymous

Guest
και για σημερα πριν το τελος...καναμε τα κυματακια brach...
παίρνουμε με το πινέλο μια σταγόνα χρώμα...
image hosting free...στην συνέχεια περνούμε ένα χαρτί κουζίνας και καθαρίζουμε ΚΑΛΑ το πινέλο τόσο ώστε να μην μήνη καθόλου χρώμα στο πινέλο μας...και φυσικά η κίνηση είναι από πάνω προς τα κάτω...περίπου καμιά 20αρια φορές...ανάλογα...
online photo storage...και τέλος με απαλές κίνησης περνάμε το σημείο που θέλουμε να αχνίζει το χρώμα..στην περίπτωση μας εδώ είναι τα κύματα...εδώ λίγο άσπρο και καλά σαν να έχει λίγο κύμα....
photo hosting...χώστε!!!...

nkary

Too Retro to post!
Reaction score
24
τι να χώσω? Βάλε ρε μια καλύτερη φώτο :whip:

A

Anonymous

Guest
καλά εεε....άμα ήσουν το αφεντικό μου θα είχα φύγει ήδη από την δουλειά....τι παραξενιά είναι αυτή ? :whip: :lol: :lol:
μια τεχνική δείχνω όχι όλο το καράβι....δεν το είδες ? :whip:

dR_wH0

Solder Noob
Staff member
Reaction score
1,889
Εγω δεν μπορώ να χωνέψω οτι κάτω απο αυτό είναι χώμα. Ειλικρινά δλδ ΛΟΛ! Ανυπομονώ να το δώ κομπλέ με το καράβι!

A

Anonymous

Guest
πηλός με ξυλόκολλα είναι ...και φυσικός.

A

Anonymous

Guest
περάστηκε χτες ένα υπόστρωμα ......
upload foto...και σήμερα η απομίμηση ξύλου....αααα καλο εεε ?

free photo upload...
upload pic..φυσικά είναι η πρώτη φορά που το κανό...έτσι...αυτό το ντύνω με ξύλο γύρω-γυρω...αλλά έχει ακριβό λιγάκι και προτίμησα να το κάνω έτσι .....αυτό θα είναι η πίσω μεριά...

nkary

Too Retro to post!
Reaction score
24
α ωραίο ρε
Και αυτό ακριβό είναι? :think:

nkary

Too Retro to post!
Reaction score
24
πάντως νομίζω ότι αν έβαζες κάτι που έμοιαζε με πέτρα θα ήταν καλύτερο :thumbup:

A

Anonymous

Guest
δεν σου αρέσει αυτό εεε? να βάλω αληθινά πετραδάκια με ατλακολ...θα φύγουν μέχρι να έρθουν εκεί πάνω...

nkary

Too Retro to post!
Reaction score
24
δεν είπα δεν μου αρέσει. Είπα ίσως ήταν καλύτερο με πέτρα. Όχι με πετραδάκια αλλά με κάτι που μοιάζει με πέτρα όπως αυτές που βάζουν πχ στους τοίχους. Δεν σηκώνεις κουβέντα δηλαδή εσύ?