Ρετρο-έκθεση στο σπίτι του Geoana!

Να οργανώσουμε ρετρο-έκθεση στο σπίτι του Geoana?

• Φυσικά! Θα φέρω και το GameBoy μου!

Votes: 1 7.7%
  • Εννοείται! Δεν φέρνω τίποτα και φαγητό βάζει ο Βρυξόλαξ για όλους!

Votes: 5 38.5%
  • Όχι ρε σεις...Που να τρέχω μέχρι την Transylvania...

Votes: 3 23.1%
  • Μόνο αν είναι αποκλειστικά με Vectrex!

Votes: 1 7.7%
  • Ναι! Θα φέρω και καμιά 10αριά μηχανήματα που έχω για επισκευή! (και μετά πούλημα!)

Votes: 6 46.2%

• Total voters
    13

nicked

Immune Seven 11
Staff member
Reaction score
255
Παιδιά το συζητάμε σοβαρά η ομάδα των admins του iamretro και θέλουμε την γνώμη σας...

Καλοκαιράκι έρχεται...γιατί οχι! Ψηφίστε και αποφασίστε! Θα βάλουμε και είσοδο ένα συμβολικό ποσό!

nicked

Immune Seven 11
Staff member
Reaction score
255
Λοιπόν έχεις δίκιο!
Επειδή το site έχει έξοδα δεν θα είναι συμβολικό το ποσό της εισόδου! Παιδιά ανεβαίνει λίγο το εισητήριο ΑΛΛΑ παίρνετε μασαζάκι iamretro απο Geo δώρο! :lol::lol::rofl:

vasilas432

Retro Member
Reaction score
210
Λάθος
απο αυτά που γίνονται μόνο στα forum, στο FB δεν θα γινόταν ποτέ τέτοιο λάθος:D:whistle:

Last edited:

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
4,111
Χα!Χα!Χα! Έτσι!!! και μην αγχώνεστε...εσάς δεν θα σας χρεώσω τίποτα! Μόνο εκείνον τον άτιμο τον @nicked που αρέσκεται να με περιπαίζει...tsk...tsk...νεολαία....800 χρονών κοντεύω και ΔΕΝ σέβεται τίποτα!:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::rofl:

cutlaroc

Retro Addict
Reaction score
593
Με την είσοδο σερβίρεται δωρεάν ένα ποτήρι κόκκινο "κρασί"! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::lol::lol::lol::lol::lol:

cutlaroc

Retro Addict
Reaction score
593
...ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων...:lol::lol::lol::lol::lol:
Το πιάσατε ή να το εξηγήσω; "Κόκκινο" "κρασί" "αίματάκι" "Βρυκόλακας (Δε μπλέκεις)";;;; :lol::lol::lol::lol::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::lol::lol::lol::D:D:D:D:D:rofl::rofl::rofl::rofl:

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
4,111
Το πιάσατε ή να το εξηγήσω; "Κόκκινο" "κρασί" "αίματάκι" "Βρυκόλακας (Δε μπλέκεις)";;;; :lol::lol::lol::lol::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::lol::lol::lol::D:D:D:D:D:rofl::rofl::rofl::rofl:
:lol::lol::lol::lol:....Πες τα Κωστή! :lol::rofl:

Amiga500

Retro Member
Reaction score
373
Ωραια ιδεα!
Εχω αγορασει και ενα ωραιο συνολακι για κατι "τετοιες" περιπτωσεις (για καλο και για κακο;) )!

(Δεν ειμαι εγω το "μοντελο" στην φωτο... :lol::lol: )

Scorpio_Gr

Retro Enthusiast
Reaction score
525
Ωραια ιδεα!
Εχω αγορασει και ενα ωραιο συνολακι για κατι "τετοιες" περιπτωσεις (για καλο και για κακο;) )!

...έκλαψα.... :rofl::rofl::rofl::rofl::lol::lol::lol::lol::D:D:D:D:D

cutlaroc

Retro Addict
Reaction score
593
Ωραια ιδεα!

Κόπηκα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::lol::lol::lol::lol: