Συγκεντρωτικό Ευχαριστήριο

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Επειδή το καλό πρέπει να λέγεται, θα ήθελα να αναρτήσω ένα συγκεντρωτικό ευχαριστήριο δημοσιεύμα, για διάφορα δώρα που έχω δεχτεί από μέλη της retroκοινότητας και που δεν είχα ακόμα την χαρά να τους ευχαριστήσω μέσω του ανάλογου post.

Πάμε λοιπόν :D ....

+1 @ riscknight . Στον Νεκτάριο για τις 2 μητρικές ASUS + CPUs (P4+PIII) που μου χάρισε και έφτιαξα συστηματάκι να ασχολούνται τα τέκνα μου ! Ευχαριστώ !
+1 @ Fotis_KFOR . Στον Φώτη για την μεσολάβηση του στην αποστολή των δώρων του Νεκτάριου στον Πολύγυρο ! Ευχαριστώ !
+1 @ Pluto63 . Στον Άκη για την C64C mobo και για τον συλεκτικό (κεραμικό) επεξεργαστή που αν και μη λειτουργικός αποτελεί άριστο έκθεμα της συλογής μου ! Ευχαριστώ !
+1 @ chriskgnr . Στον Χρήστο για την Datel dev Cart (kit) που με κράτησε πολύ ευχάριστη παρέα τόσο κατά την συναρμολόγηση της, όσο και για τα παιχνίδια που της φόρτωσα ! Ευχαριστώ !
+1 @ amiga500fan . Στον Γιάννη για τα Atari 2600 ! Ευχαριστώ !
+1 @ nkary . Στον Νίκο για τόσα πολλά δώρα που έχω ξεχάσει ! (Πυκνωτές, συστήματα, σκληρός δίσκος και τόσα άλλα ! Ευχαριστώ !
+1 @ nicked
. Στον Νίκο για τόσα πολλά δώρα που έχω ξεχάσει ! (Πράσινο monitor Amstrad, floppies, joystick ...) ! Ευχαριστώ !
+1 @ DAT_Alex . Στον Alex για....ξέρει αυτός ! Ευχαριστώ !

Συγνώμη σε μερικούς αν άργησα, αλλά με τόσα που μας συμβαίνουν....

DAT-Alex

Retro Addict
Ανταποδίδω και εγώ με την σειρά μου και εχω να πω μόνο αυτό. Ο Γιώργος αποτελεί για μενα προσωπικά κατι παραπάνω απο φίλο... είναι σαν αδελφός μου με κοινά ενδιαφέροντα και πάθος για μια συγκεκριμένη κατηγορία των ρετρό.... ξέρει αυτός ! ;)
Υ.Γ: Κατά καιρούς με εχει...΄τροφοδοτήσει΄ και εμένα με ΄δωράκια'.... και τον ευχαριστώ επι τη ευκαιρία!

amiga500fan

Retro Addict
Πολύ ευγενική η κίνησή σου Γιώργο μου να σαι καλά φίλε μου..ο χειμώνας αναμένεται να είναι γεμάτος projects.......

Ενα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ σε όλη την κοινότητα!!!!!

Αλληλεγγύη και αγάπη πάνω απο όλα....