Τι παίζετε αυτό το καιρό ; (ΟΧΙ ΡΕΤΡΟ!)

Vincent

Retro Addict
Reaction score
1,610
Στο android είναι η χαρά του aimbot, by default του παιχνιδιού.

DCult

Retro Starter
Reaction score
122
Χμμμμ.... Περιμένοντας να ζεσταθει το μεσημεριανό φαί που τρωω το βραδυ αναγκαστικα, παιζω μια παρτιδα freecell/microsoft solitaire collection, προσπαθω να τελειώσω τους 2 τελευταίους από τους 9 maps/μηνες που μου εχουν μεινει στο Crosswords/Microsoft Ultimate Word games, Μετά, αφου παιξω λιγο στο Vice καμια συλλογή με παλια παιχνιδια του Commodore64, διαβάζοντας ενδιάμεσα τον χαμό που γινεται στον πλανήτη, μετα ισως κανω μια βολτα στο Assassin's Creed Odyssey να τελειώσω το 0,00001% που δεν εχω κανει ακόμη εκει. Μετα τις 5 Νοεμβριου ΙΣΩΣ ασχοληθω με τo Read Dead Redemption 2 στο PC, αν περισσέψουν φράγκα.

Ibra

Retro Starter
Reaction score
172
Έβαλα από περιέργεια να δοκιμάσω αυτό το Into the Breach. Μιλάμε 3 μέρες τώρα έχω χάσει το φως μου

portarinos

Retro Starter
Reaction score
36
Flashback σε PS3 ετσι για να θυμηθούμε τις παλιές καλές εποχές.
Aπό τότε που έκανα jailbreak στο PS3 υποψήφια πολλά παιχνίδια και κυρίως arcade style.

Pluto63

Retro Addict
Reaction score
851
Εγώ ξαναγύρισα στα κλασσικά, Warcraft battle for Azeroth. Μόλις εξαφανίσαμε την queen ashara σε heroic mode και πάμε για mythic.

pooky(1)

Retro Starter
Reaction score
12
Assassin's Creed Origins, Gran Tourismo Sport, DIABLO III βεβαίως - βεβαίως (491 paragon level σε torment 11, και κοντά 4 δις gold) και Pokemon Eevee για να μη ξεχάσουμε τη καταγωγή μας (και πολλές φορές και τη κατάντια μας!!!!!! )

Ibra

Retro Starter
Reaction score
172
Μετά από ένα μίνι πέρασμα σε κάποια απωθημένα ps1 (resident evil 3/klonoa/intelligent cube) είμαι στο τελευταίο episode στο life is strange.Το πάω ψυχαναγκαστικα μπρος πίσω το επόμενο θα είναι μάλλον κάτι σε snes

vasilas432

Retro Enthusiast
Reaction score
250
Death Stranding συνεχίζω επ αόριστο. Μου παίρνει πολύ παραπάνω χρόνο απο αυτόν που δηλώνουν τα reviews

Captain_Kal

Retro Starter
Reaction score
16
X3 - Reunion, Gothic 3, UFO Aftershock, Starcom Nexus, Landinar - Into The Void και Baldur's Gate EE!!! Με όποια σειρά τύχει!!!!

sly*m

Retro Addict
Reaction score
1,339
Μόλις το βρήκα, δεν το έχω κατεβάσει ακόμα αλλά είμαι περίεργος να δω το story...

ErrorFlynn

Retro Member
Reaction score
343
Ε είσαι και αισιόδοξος εσύ που θες και ιστορία ...

Πειράζει που το θέλω σε VR ?

vasilas432

Retro Enthusiast
Reaction score
250
Τελείωσα το Death Stranding!! Έπος!! Συνιστάται ανεπιφύλακτα σε όσους αναζητούν για γεμάτη μεστή εμπειρία. Παιχνίδι που ίσως μπει στο προσωπικό Top 10 όλων των εποχών
Ξεκίνησα Uncharted 4 αλλά με ξενερώνει στην αρχή που κάνω τη μαϊμού απο πεζούλι σε πεζούλι και απο εσοχή σε εσοχή

kostakis

Retro Enthusiast
Reaction score
158
Χθες τελείωσα το "The Touryst" για το Nintendo Switch. Πολύ καλό και σύντομο (κάτω από 10 ώρες).

vasilas432

Retro Enthusiast
Reaction score
250
Έβαλα λίγο στην άκρη το Uncharted 4 και ξεκίνησα το Witcher 3 σε PC και Switch μιας και με το νέο patch μοιράζονται το ίδιο save στο cloud. Ο κόσμος του παιχνιδιού είναι πολύ μεγάλος, χάος