ρετρο girls!

clemenza

Retro Addict
Reaction score
1,331
Κοίτα, εγώ αρχικά θαμπώθηκα από το καραλάγνο βλέμμα της πιο-βλάχα-γερμανομούρη-πεθαίνεις της αισθησιακής κοπελιάς, αλλά μετά είπα να παραμείνω πιστός στις αρχές και το αντικείμενο του παρόντος φόρουμ...
Εμ, δεν είσαι άνθρωπος εσύ, ρομπότ είσαι: κανονικά θα έπρεπε να μην μπορείς να ξεκολλήσεις το βλέμμα σου από πάνω της!

18438

geoanas

Commodore Vampire
Staff member
Reaction score
5,868
Εμ, δεν είσαι άνθρωπος εσύ, ρομπότ είσαι: κανονικά θα έπρεπε να μην μπορείς να ξεκολλήσεις το βλέμμα σου από πάνω της!
Πάντως παιδιά νομίζω ότι αξίζουν ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όποιον κατάφερε να ξεχωρίσει με την πρώτη το θηλυκό από το 'σερνικό! :p:lol::lol::lol::lol:

dimfil

Retro Mentor
Reaction score
1,768
Πάντως παιδιά νομίζω ότι αξίζουν ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όποιον κατάφερε να ξεχωρίσει με την πρώτη το θηλυκό από το 'σερνικό! :p
Ας μην είχε τόσο παχύ μουστάκι ο μπαγάσας και θα σου έλεγα εγώ αν τους ξεχώριζε κανείς...

dR_wH0

Solder Noob
Staff member
Reaction score
1,880
Αναστήσαμε μαγικό θέμα με "μαγικό" τρόπο!!!

The Doctor Approves!!!

AEON

Tech Admin
Staff member
Reaction score
301
Θεωρώ σχεδόν εγκληματικό ότι από αυτό το ερμμμ..ενδιαφέρον thread λείπει η πολυαγαπημένη Cassandra Peterson!

Δι' αυτόν τον λόγον αποκαθίσταται η τάξις...

elvira-mistress-of-the-dark_elvira_gallery_5c4d9bcf24cc7.jpgelvira.jpgelvira-mistress-of-the-dark_elvira_gallery_5c4d9bc45d6a7.jpg

Bonus footage:

Always Somewhere

Retro Addict
Reaction score
1,953
Last edited:

Always Somewhere

Retro Addict
Reaction score
1,953
Το ποστ αυτό το έκανα απο το κινητο μου οποτε δεν ξέρω αν φαίνονται οι εικόνες καλα ή αν κάποιες είναι μικρογραφια.

Last edited: